Jazda konna w Wielu

Wypoczynek na łonie natury warto rozszerzyć o doświadczenie jeszcze większej ilości bodźców. Nie od dziś wiadomo, że konie to zwierzęta dobrze dogadujące się z człowiekiem. Relaks w ich towarzystwie jest prawdziwą odskocznią od życia codziennego, a do tego potrafi być pełen pozytywnych emocji.

Na Kaszubach istnieje wiele stadnin i punktów, gdzie można zafundować sobie przejażdżkę konną. Jednym z nich, zlokalizowanym najbliżej Wielewskiego Zakątka, jest niewielka Stajnia Megan, w której królową jest nie kto inny, jak 16-letnia doświadczona klacz o imieniu Megi. Jest także nowy podopieczny, kucyk Monte.

Dzięki kameralności miejsca, możliwe jest całkowicie indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań. Można wykupić lekcje z wykwalifikowanym instruktorem w cenie 50zł za 25min. Długość lekcji jest dobierana prywatnie, aby spotkanie było przyjemne i całkowicie bezstresowe. Mniejsze dzieci z pewnością będą podekscytowane podczas oprowadzanek zapewniających atrakcje i pełne bezpieczeństwo.

Stajnia Megan oferuje możliwość wykupienia voucherów, jako niestandardowego prezentu dla bliskich.

o wielu
o wielu

Wielki potencjał ma ta niewielka wioska! Tu przeżyjesz niezapomniany wypoczynek mając w zasięgu spaceru wszystko, czego możesz potrzebować na wakacjach. Rewelacyjne, strzeżone kąpielisko nad pięknym i czystym Jeziorem Wielewskim to nie wszystko. Kompleksowo zaopatrzone sklepy, punkty gastronomiczne, apteka, przychodnia, stacja paliw, zabytkowy kościół, trasy rowerowe, scena nad jeziorem, deptak wzdłuż plaży, ścieżki do spacerów i pyszne lody! Wakacyjny charakter turystycznej wioski miesza się ze spokojem i ciszą lasów, pól, jezior i łąk. Mnogość atrakcji turystycznych równoważy szereg malowniczych krajobrazów możliwych do oglądania z wody, lądu, a nawet z powietrza. Tu wypoczniesz tak, jak lubisz!

Zobacz ofertę naszych domków
Śledź nas na bieżąco!