Costerina Park - Rodzinna atrakcja na Kaszubach

Mapa atrakcji dla dzieci na Kaszubach byłaby niepełna bez Costerina Park. To wyjątkowy i bardzo nowoczesny obiekt nastawiony kompleksowo na zadowolenie odwiedzających w każdym wieku. Ogrom oferowanych atrakcji sprawia, że jeden dzień w parku to za mało! Costerina Park znajduje się w Kościerzynie, a więc zaledwie pół godziny drogi od naszych domków letniskowych Wielewski Zakątek.

A teraz konkrety! Jedną z głównych atrakcji jest park linowy oraz tor przeszkód. Miłośnicy rozgrywek odnajdą się na boiskach do minigolfa oraz do gry w bule czy Kubb.  Możliwość wzięcia udziału w rozmaitych warsztatach i animacjach dla dzieci to nauka połączona z zabawą... oraz czasem wolym dla rodziców :) Dodatkowo na miejscu czekają atrakcje typu łucznictwo, zabawa bronią Airsoft Guns, szukanie skarbów, piana party, budowa megakonstrukcji czy spotkania ze zwierzątkami.

Warto śledzić kalendarz imprez, aby nie przeoczyć czegoś naprawdę fascynującego! Atrakcje w Costerina Park są wyjątkowe, a co najważniejsze – mieszczą się na świeżym powietrzu.

Obiekt posiada także dobrze rozwiniętą strefę gastronomiczną oraz parking.  Tak więc i dorośli i dzieci z pewnością spędzą tu niezapomniane chwile!

o wielu
o wielu

Wielki potencjał ma ta niewielka wioska! Tu przeżyjesz niezapomniany wypoczynek mając w zasięgu spaceru wszystko, czego możesz potrzebować na wakacjach. Rewelacyjne, strzeżone kąpielisko nad pięknym i czystym Jeziorem Wielewskim to nie wszystko. Kompleksowo zaopatrzone sklepy, punkty gastronomiczne, apteka, przychodnia, stacja paliw, zabytkowy kościół, trasy rowerowe, scena nad jeziorem, deptak wzdłuż plaży, ścieżki do spacerów i pyszne lody! Wakacyjny charakter turystycznej wioski miesza się ze spokojem i ciszą lasów, pól, jezior i łąk. Mnogość atrakcji turystycznych równoważy szereg malowniczych krajobrazów możliwych do oglądania z wody, lądu, a nawet z powietrza. Tu wypoczniesz tak, jak lubisz!

Zobacz ofertę naszych domków
Śledź nas na bieżąco!