Regulamin domków letniskowych Wielewski Zakątek

Rezerwacja i opłaty 

 1. Dokonując rezerwacji zalecany jest kontakt telefoniczny: 793-471-024 lub 661-798-364 
 2. Zadatek w wysokości 30% całkowitego kosztu pobytu należy wpłacić na wskazany nr rachunku bankowego w terminie do 3 dni od daty rezerwacji. Brak wpłaty zadatku w określonym terminie jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji.
 3. W przypadku rezygnacji, zadatek nie ulega zwrotowi. 
 4. Pozostałą część kosztów pobytu należy wpłacić podczas zameldowania. Forma płatności: gotówka. W czasie zameldowania wynajmujący zobowiązany jest pokazać dokument tożsamości oraz podpisać niniejszy regulamin.
 5. Całkowity koszt pobytu obejmuje: wynajem domku, wodę, parking oraz pościel. Cena nie zawiera opłaty klimatycznej (2 zł za osobę za dobę), opłaty za zużycie prądu (naliczana według wskazań licznika i rozliczana w dniu wymeldowania) oraz opłaty za pobyt zwierząt (10 zł za dobę).
 6. Nie przyjmujemy rezerwacji na imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie oraz panieńskie.

Pobyt w Wielewskim Zakątku

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10 w dniu wyjazdu. Ewentualne odstępstwa należy uzgadniać z właścicielem lub osobą upoważnioną. Zameldowanie po godzinie 21 jest dodatkowo płatne 50 zł.
 2. Zameldowanie oraz wymeldowanie przebiega zawsze w obecności właściciela lub osoby upoważnionej. Za zgubienie klucza pobierana jest opłata w wysokości 50 zł.
 3. Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna w godzinach od 22 do 7. W sytuacji rażącego naruszania ciszy nocnej, właściciel zastrzega prawo do natychmiastowego wypowiedzenia umowy wynajmującemu, bez konieczności zwrotu pieniędzy.
 4. Części wspólne ośrodka są monitorowane.
 5. W domku może przebywać ilość osób zgodna ze zgłoszeniem rezerwacyjnym. Przyjmowanie gości jest możliwe po uprzednim poinformowaniu właściciela oraz pod warunkiem opuszczenia ośrodka do godziny 22.
 6. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność finansową za zniszczenia, dewastacje lub braki wyposażenia wynikłe w czasie wynajmowania domku. Wszelkie usterki lub braki należy niezwłocznie zgłosić właścicielowi.
 7. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach, za zniszczenia bądź kradzież samochodu, a także za ewentualne braki w dostawie wody lub prądu wynikłe nie z winy właściciela.
 8. Wypoczywający w Wielewskim Zakątku ubezpieczeni są we własnym zakresie.
 9. W przypadku chęci wcześniejszego wyjazdu, opłata za niewykorzystane dni nie ulega zwrotowi.
 10. Zakazane jest grillowanie pod zadaszonym tarasem.
 11. W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów.
 12. Wynajmujący proszeni są o segregację śmieci na szkło, puszki, surowce (plastik, papier) oraz zmieszane.
 13. Postawienie namiotu lub basenu dziecięcego na trawie jest dozwolone po wcześniejszym porozumieniu z właścicielem i tylko pod warunkiem codziennego zmieniania położenia.
 14. Informujemy, że raz w tygodniu (zwykle w sobotę) odbywa się koszenie trawy.
 15. Koce będące wyposażeniem domku nie mogą być rozkładane na trawie lub plaży.
 16. Dzieci stale powinny przebywać pod opieką opiekunów, w szczególności podczas korzystania z elementów placu zabaw.

Pobyt ze zwierzętami

 1. Wynajmujący posiada pełną kontrolę i bierze odpowiedzialność za swoje zwierzę. Konieczne jest posiadanie przy sobie książeczki z aktualnymi szczepieniami psa.
 2. Na terenie wspólnym, pies musi przebywać na smyczy. Na prywatnych podwórkach możliwe jest spuszczenie psa ze smyczy pod warunkiem zamknięcia bramy i furtki.
 3. Wynajmujący zobowiązany jest sprzątać po swoim zwierzęciu zarówno na terenie domku, jak i całego ośrodka.
 4. Zabrania się trzymania zwierząt na łóżkach i kanapach oraz udostępniania im koców będących wyposażeniem domku.