Jazda konna w Wielu

Wypoczynek na łonie natury warto rozszerzyć o doświadczenie jeszcze większej ilości bodźców. Nie od dziś wiadomo, że konie to zwierzęta dobrze dogadujące się z człowiekiem. Relaks w ich towarzystwie jest prawdziwą odskocznią od życia codziennego, a do tego potrafi być pełen pozytywnych emocji.

Na Kaszubach istnieje wiele stadnin i punktów, gdzie można zafundować sobie przejażdżkę konną. Jednym z nich, zlokalizowanym najbliżej Wielewskiego Zakątka, jest niewielka Stajnia Megan, w której królową jest nie kto inny, jak 16-letnia doświadczona klacz o imieniu Megi. Jest także nowy podopieczny, kucyk Monte.

Dzięki kameralności miejsca, możliwe jest całkowicie indywidualne podejście do klienta i jego oczekiwań. Można wykupić lekcje z wykwalifikowanym instruktorem w cenie 50zł za 25min. Długość lekcji jest dobierana prywatnie, aby spotkanie było przyjemne i całkowicie bezstresowe. Mniejsze dzieci z pewnością będą podekscytowane podczas oprowadzanek zapewniających atrakcje i pełne bezpieczeństwo.

Stajnia Megan oferuje możliwość wykupienia voucherów, jako niestandardowego prezentu dla bliskich.

Atrakcje turystyczne
Atrakcje turystyczne

Wdzydzki Park Krajobrazowy, Park Narodowy Bory Tucholskie, a także Kaszubski Park Krajobrazowy to tereny obfitujące w zapierające dech w piersiach widoki. Mnogość jezior i lasów zachęcają do wycieczek po okolicach. Oprócz pięknej natury, warto poznać atrakcje turystyczne na Kaszubach uczynione ręką człowieka. 

Zobacz ofertę naszych domków
Śledź nas na bieżąco!