Świat Labiryntów Bliziny

Wśród licznych, atrakcyjnych miejsc na Kaszubach, TO, według mnie, zasługuje na podium pod względem wspaniałych miejsc dla całej rodziny. Mowa oczywiście o Świecie Labiryntów Bliziny.

Nieco ponad 50 km od domków letniskowych Wielewski Zakątek znajduje się kompleks kilku labiryntów. Jest tu labirynt z kukurydzy rozciągający się na powierzchni 3ha, drewniany oraz małe labirynty dla najmłodszych. Nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć, na czym polega zabawa. Wchodzisz i... musisz wyjść :) Biorąc pod uwagę wysokość kukurydzy lub drewnianych przeszkód, to zdecydowanie nie jest proste zadanie. Zabawa należy do mocno angażujących i rozwijających, świetnych dla młodych umysłów. Jeśli do tego dołożymy fakt, że wszystko mieści się "pod chmurką" - otrzymujemy naprawdę fantastyczny plan na rodzinne spędzenie dnia!

Właściciele zdecydowanie lubią to, co robią. Każdego roku zmieniają swoje labirynty, zarówno te siane z kukurydzy, jak i przestawiając drewniane konstrukcje. Dzięki temu co sezon zabawa zaczyna się od nowa. Co więcej, aby urozmaicić bieganie wśród przeszkód, organizatorzy wprowadzają dodatkowe, tematyczne zadania. Było już wykorzystanie tematu smoka, kosmitów, zaginionego skarbu czy egzotycznej wyspy. Dla najmłodszych przygotowane są niskie labirynty, np. z opon lub słomy - dostarczają maluchom wielkiej frajdy, podczas gdy mama lub tata stale mogą mieć oko na swoją pociechę.

Ciekawa oferta dotyczy grup. Oprócz specjlanie przygotowanej zabawy, na uczestników może czekać ognisko i inne atrakcje.

Aktualny cennik znaleźć można na stronie labiryntów. Ceny dzielą się na sezon niski i wysoki. Planując przyjazd, pamiętajmy, że kukurydza rośnie swoim tempem. Dlatego oczekiwaną wysokość osiąga w drugiej połowie wakacji.

o wielu
o wielu

Wielki potencjał ma ta niewielka wioska! Tu przeżyjesz niezapomniany wypoczynek mając w zasięgu spaceru wszystko, czego możesz potrzebować na wakacjach. Rewelacyjne, strzeżone kąpielisko nad pięknym i czystym Jeziorem Wielewskim to nie wszystko. Kompleksowo zaopatrzone sklepy, punkty gastronomiczne, apteka, przychodnia, stacja paliw, zabytkowy kościół, trasy rowerowe, scena nad jeziorem, deptak wzdłuż plaży, ścieżki do spacerów i pyszne lody! Wakacyjny charakter turystycznej wioski miesza się ze spokojem i ciszą lasów, pól, jezior i łąk. Mnogość atrakcji turystycznych równoważy szereg malowniczych krajobrazów możliwych do oglądania z wody, lądu, a nawet z powietrza. Tu wypoczniesz tak, jak lubisz!

Zobacz ofertę naszych domków
Śledź nas na bieżąco!